home Biznes Jak wybrać ekspres ciśnieniowy do firmy?

Jak wybrać ekspres ciśnieniowy do firmy?

Ekspres do kawy ziarnistej to dziś niezbędny element wyposażenia firmy, której zależy na profesjonalnym wizerunku. Aby wzbogacić swoje biuro o ten funkcjonalny sprzęt, nie musisz decydować się na duży, jednorazowy wydatek. Dobrym rozwiązaniem będzie wynajem lub leasing ekspresu do kawy od firmy Eden. Sprawdź, jakie urządzenia najlepiej sprawdzą się w Twoim biurze i na co zwrócić szczególną uwagę.

Dzierżawa lub leasing ekspresu do kawy ziarnistej to doskonały sposób na to, by nie narażając się na znaczne koszty, zapewnić pracownikom dodatkowe świadczenie pozapłacowe. Świeża i aromatyczna kawa nie tylko dodaje energii, ale też zwiększa codzienną motywację do pracy – szczególnie jeśli zadbasz o niezawodny i łatwy w obsłudze sprzęt.

Ekspresy do kawy ziarnistej, dostępne w ofercie Eden, to urządzenia wyjątkowo wydajne i solidne. Zaprojektowano je z myślą o użytkowaniu w biurach, gdzie spożycie kawy jest większe niż gospodarstwach domowych. Wszystko jednak zależy od tego, jak wielu pracowników liczy Twoja firma i jakie jest ich zapotrzebowanie na ten pobudzający napój. Właśnie dlatego w ofercie firmy Eden znajdziesz produkty przeznaczone dla wszystkich grup odbiorców: zarówno dużych oraz średnich firm, jak i małych przedsiębiorstw.

Ekspresy Saeco – do małego biura lub do dyspozycji zarządu

Jeżeli Twoje biuro jest niewielkie i pracuje w nim do 10 osób, wybierz kompaktowy i funkcjonalny ekspres Saeco Lirica. Produkt ten doskonale sprawdzi się w biurach, w których konsumpcja kawy nie przekracza 20 filiżanek dziennie. Konserwacja tego profesjonalnego, a jednocześnie praktycznego i łatwego w obsłudze ekspresu do kawy z młynkiem będzie bezproblemowa i szybka, a niewielkie rozmiary i waga pozwolą dowolnie go przestawiać i dopasować nawet do małych pomieszczeń. Ten smukły sprzęt w eleganckiej obudowie inspirowanej włoskim designem doskonale sprawdzi się również wtedy, gdy potrzebujesz dodatkowego ekspresu do firmy – do wyłącznej dyspozycji zarządu.

Gdy w Twojej firmie pije się nieco więcej kawy (do 50 filiżanek dziennie), dobrym wyborem będzie ekspres Saeco Aulika Focus. Dzięki wbudowanemu spieniaczowi mleka i nowoczesnym rozwiązaniom pozwala on przygotować estetyczne latte macchiato lub cappuccino za dotknięciem jednego przycisku. Intuicyjna obsługa, którą dodatkowo ułatwia ciekłokrystaliczny wyświetlacz, oraz łatwa konserwacja czynią go liderem wśród ekspresów do biura.

W przypadku średnich i dużych firm, które działają dynamicznie i generują duże zapotrzebowanie na kawę (do 75 kubków dziennie), najlepiej sprawdzi się ekspres umożliwiający zaparzenie dwóch filiżanek aromatycznej kawy jednocześnie. Popularnym i cenionym przez klientów urządzeniem jest Saeco Aulikaekspres do biura wyposażony w duże zbiorniki na wodę, kawę i fusy. Nowoczesne i rozbudowane menu umożliwi przygotowanie wielu rodzajów kaw, a dodatkowo istnieje możliwość podłączenia ekspresu bezpośrednio do instalacji wodnej.

W firmach, które cenią rozbudowaną funkcjonalność i oryginalny design, warto postawić na eleganckie ekspresy Saeco z serii Phedra EVO. Osobne pojemniki na różne rodzaje napojów oraz prostota obsługi pozwolą w mgnieniu oka zaserwować nie tylko pyszne włoskie cappuccino, ale także gorącą czekoladę i smakową herbatę instant.

Jeśli zarządzasz dużą firmą lub lokalem gastronomicznym i zależy Ci na niezawodnym sprzęcie do zadań specjalnych, zdecyduj się na ekspres Saeco Idea Cappuccino. To profesjonalne i bogate w funkcje urządzenie przygotuje nawet 120 filiżanek kawy dziennie. Niezwykle sprawny mechanizm oraz wysokiej jakości podzespoły umożliwiają błyskawiczne przygotowanie kawy, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów i pracowników.

Leasing i dzierżawa ekspresów do kawy – gwarancja stałych kosztów i serwisu

Możesz przetestować możliwości profesjonalnych ekspresów Saeco, jeśli zdecydujesz się na prostą i wygodną dzierżawę ekspresów do kawy lub leasing. Dzięki temu koszty za użytkowanie ekspresu i zakup kawy będą niezmienne, a Twoi pracownicy zyskają stały dostęp do aromatycznej i wysokojakościowej kawy.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dzierżawę, czy na leasing ekspresów do kawy, bez dodatkowych kosztów otrzymasz cały pakiet korzyści: serwis ekspresu, stałe wsparcie Działu Obsługi Klienta, a także regularne dostawy kawy do biura.

Pełną ofertę dzierżawy i leasingu ekspresów do kawy znajdziesz na stronie www.eden.pl. Jeśli potrzebujesz oferty indywidualnej, która idealnie wpisze się w potrzeby pracowników i klientów Twojego biura,skontaktuj się z przedstawicielem firmy Eden.