home Pozostałe Wakacje w gronie rodziny – planujemy!

Wakacje w gronie rodziny – planujemy!

 

Wczasy zorganizowane we własnym zakresie to spora wygoda dla nas i naszych bliskich –  nie jesteśmy uzależnieni od tego kiedy i gdzie zawiezie nas komunikacja publiczna, nie musimy nadmiernie liczyć się z czasem. Zaplanowanie wspólnego wyjazdu własnym samochodem to praktycznie same plusy!

Gdzie jechać na wczasy?

W który zakątek Polski się wybrać? Wszystko zależy od tego czy podróżujemy sam czy z dziećmi, jak lubimy spędzać czas. Osoby aktywne z pewnością docenią górskie szlaki w jednym z licznych pasm górskich w Polsce – jest w czym wybierać. Wędrówki umilą nam liczne schroniska górskie. Podróżując z dziećmi warto wybrać się nad morze, aby posłuchać szumu fal, zjeść świeżą rybę, móc chłonąć cenny jod. Jeśli cenimy ciszę i zieleń dobrym pomysłem będzie obranie kierunku na Puszczę Białowieską. W każdy z tych miejsc znajdziemy wiele interesujących noclegów, których cena nie przyprawi nas o ból głowy. Warto korzystać z ofert agroturystyk, gdzie będziemy mogli skosztować zdrowych i wiejskich produktów. 

Sprawdź stan samochodu

Przed wyruszeniem w drogę koniecznie sprawdźmy stan techniczny naszego samochodu – od tego zależy nasze bezpieczeństwo i komfort jazdy. Najlepszym rozwiązaniem jest umówienie się na wizytę kontrolną u mechanika i pozostawienie samochodu na 1-2 dni w celu sprawdzenia wszystkich najważniejszych układów. Mechanik wychwyci nawet najdrobniejsze usterki i zaproponuje ich naprawę zanim usterka przekształci się w dużą awarię.  

Chcąc spakować w podróż wszelkie niezbędne elementy koniecznie wybierzmy bagażniki dachowe oferowane przez markę amos.auto.pl. W ofercie firmy znajdziemy bagażniki dachowe, które pozwolą zapakować wszystko co chcemy. Konstrukcja bagażnika dachowego sprawia, że jego montaż nie będzie problemem. Dodatkowo aerodynamiczny kształt pozwoli na zachowanie pędu samochodu.