home Pozostałe Jak urozmaicić wesele i sprawić przyjemność gościom?

Jak urozmaicić wesele i sprawić przyjemność gościom?

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie – para młoda zazwyczaj decyduje się na organizację wszystkich zagadnień samodzielnie. Jakie zagadnienia są ważne? O czym musimy pamiętać organizując tak ważną imprezę? Jak zapewnić komfort i dobrą rozrywkę naszym gościom?

Sala, jedzenie, muzyka!

Wesela kojarzone są przede wszystkim z doskonałym jedzeniem oraz muzyką, przy której można się pobawić. Kluczem do zorganizowania takiej zabawy jest znalezienie odpowiedniej sali. Dzisiaj nie będzie to problemem, gdyż zdecydowana większość lokali ma w swojej ofercie możliwość zorganizowania wesela, zarówno jednodniowego, jak i z poprawinami kolejnego dnia. Podczas spotkania z managerem sali musimy ustalić nie tylko datę, ale również liczbę gości oraz menu. To ostatnie to kolejna ważna kwestia – zastanówmy się, czy nasi goście jedzą mięso oraz czy konieczne będzie zamówienie osobnych dań wegetariańskich.
Co z muzyką? Możliwości jest kilka – zdecydowana większość par młodych decyduje się na wynajęcie zespołu. Tu warto pamiętać, że najlepsze zespoły mają terminy zabukowane na kilka miesięcy do przodu. Tańszą i prostszą opcją jest wynajęcie DJ-a.

Dodatkowe atrakcje dla gości

Jeśli chcemy urozmaicić nasze przyjęcie pomyślmy o fotobudce – dzięki niej każdy z uczestników wesela będzie mógł zabrać do domu przyjemną pamiątkę w formie zdjęć!

Wejdź na http://fotobudazwooda.pl i zapoznaj się z ofertą oryginalnej, drewnianej fotobudki