home Motoryzacja Najnowszy motocykl od firmy Kawasaki – model Ninja 400

Najnowszy motocykl od firmy Kawasaki – model Ninja 400

Japoński koncern Kawasaki Heavy Industries wszedł na rynek światowy w 1969. Do dziś jest jednym z największych producentów motocykli oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów. Obecnie koncern Kawasaki kojarzony jest głównie z szeroko rozumianym przemysłem motocyklowym, choć główne przychody spółka czerpię między innymi z produkcji statków, maszyn budowlanych oraz uczestniczeniu w realizacji potężnych inwestycji budowlanych. Jedną z firm mających w swojej ofercie sprzęt marki Kawasaki jest Moto Hangar.

Model Ninja 400 mieści się w standardach klasy supersport 300

Motocykl, który został umieszczony w ofercie na rok 2018 jest prawdziwą gratką dla fanów motocyklowych wrażeń. Kawasaki Ninja 400 uzupełnia sportową kolekcję japońskiego koncernu. Tonacja motocyklu która utrzymana jest w intensywnej zieleni, niewątpliwie znajdzie swoich wielbicieli. Jednoślad ten charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością oraz stabilnością. Przy tym wszystkim zapewnia niewątpliwą przyjemność z jazdy. Ninja 400 jest kolejnym motocyklem, na którym bez przeciwskazań można startować w zawodach klasy supersport 300. Startowanie w tej kategorii na takim motocyklu jak Ninja 400 jest możliwe dzięki zmianom regulacji spalin, które zostały wprowadzone przez Unie Europejską. Dzięki temu nowa 400-setka zastępuje w ofercie swojego słabszego konkurenta, a w zamian daje więcej mocy i dalej mieści się w standardach które wymagane są do startów w klasie supersport 300.

Model Ninja 400 utrzymany w zielonych barwach

Jeden z najnowszych modeli motocykli od japońskiego koncernu Kawasaki wygląda bardzo estetycznie. Model Ninja 400 został wyposażony w światła LED oraz nowy układ hamulcowy. Ten i inne modele motocykli oferowanych przez japoński koncern można znaleźć na www.motohangar.pl.