home Zdrowie i Uroda Modna i funkcjonalna biżuteria – co wybrać?

Modna i funkcjonalna biżuteria – co wybrać?

 

Piękna biżuteria to dodatek, który jest w stanie zmienić każdy zwyczajny trój w wyjątkową kreację. Różnorodność biżuterii jest dzisiaj tak duża, że każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie. Jakie elementy są obecnie najmodniejsze? Co warto mieć w szkatułce z biżuterią?

Modne celebrytki – delikatny naszyjnik na szyi

Zdecydowanie hitem ostatnich lat są celebrytki, czyli delikatne naszyjniki z niewielkimi elementami zdobiącymi. Celebrytki dostępne są w trzech opcjach: jako naszyjnik srebrny, srebrny pozłacany lub złoty – adekwatnie do użytego materiału rosną będzie cena. Celebrytki zdobione są niewielkimi elementami o charakterystycznych kształtach koła, serca, gwiazdy, księżyca – możliwości jest naprawdę wiele. Subtelna budowa oraz stonowana kolorystyka sprawia, że celebrytki pasować będą pasować praktycznie do wszystkiego. Piękne celebrytki wykonane z różnych materiałów znajdziemy na stronie aweg.pl

<Pierścionki na każdą okazję

Współczesna moda daje sporą dowolność w wyborze złotych i srebrnych dodatków – to świetna okazja do tego, aby na palce założyć pierścionki. Najmodniejsze modele to te o wąskich i gładkich obręczach ze złota rodowanego, które możemy zestawiać ze sobą w piękne komplety. Wiele sklepów oferuje gotowe kolekcje z których możemy wybierać konkretne modele z kamieniami lub bez. To prosty i ciekawy sposób na interesującą ozdobę i urozmaicenie naszej stylizacji!

Broszki znowu w modzie!

Broszki do niedawna kojarzone były przede wszystkim z modą retro – ta jednak wraca w wielkim stylu! Piękne broszki oferowane w sklepach jubilerskich to prawdziwy majstersztyk. Zastosowane materiały i kamienie połączone w jeden element w prosty sposób ozdobią nasz szal czy bluzkę. Wśród broszek najpopularniejsze modele to te nawiązujące do roślinności czy zwierząt.