home Motoryzacja Modele Forda

Modele Forda

Samochody Forda oprócz tego, że są bardzo praktyczne, oferują także mnóstwo różnych modeli. Istotne jest również to, że w polityce twórców znajduje się dbałość o środowisko naturalne, czyli czynienie aut przyjaznymi środowisku. Poniżej znajduje się jeden z przykładów, potwierdzających tę cechę.

Ford Mondeo

Ford Mondeo Hybrid – to ekologiczny rodzaj samochodu, który jest odpowiedzią na zmieniające się podejście do warunków środowiskowych oraz na to, jaki wpływ mają na nie samochody. Wewnątrz znajduje się duża kanapa tylna oraz wygodne fotele. Wewnętrzne elementy są do siebie bardzo dobrze dopasowane, dzięki czemu wygląd jest bardzo elegancki. Przy prędkościomierzu znajdują się dwa wyświetlacze. Podczas jazdy po mieście przykładowe spalanie powinno wynosić 2,8 l/100 km. Jest dostosowany do wygody kierowcy, prowadzi się go komfortowo, ponieważ jest wrażliwy na polecenia. W standardowym wyposażeniu znajdują się: czujniki parkowania, tempomat, klimatyzacja dwustrefowa oraz system rozpoznający znaki drogowe.

Dostępność samochodów Forda w Ameryce w pierwszej połowie XX wieku doprowadziła niemalże do rewolucji w środowiskach. Do dziś marka pozostaje na najwyższym poziomie, a poza tym kusi szeroką ofertą, różnorodnymi cenami oraz dobrą klasą produkowanych samochodów.

Więcej informacji znajdziesz na www.ursyncar.pl