home Zdrowie i Uroda Kremy do opalania

Kremy do opalania

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak ważna jest pielęgnacja naszego ciała w słoneczne dni? Jakie niesie ryzyko eksponowanie naszego ciała na słońcu bez użycia filtrów ochronnych? Przedwczesne zmarszczki, mnóstwo piegów na twarzy lub co gorsza oparzenia , przebarwienia lub rak skóry? Polacy lubią ryzykować, często bezmyślnie godzinami wylegują się na plaży, a później cierpią. Bądź mądry, nie żałuj niczego. Ciesz się piękną zdrową opalenizną dzięki pomocy kremu ochronnego z filtrem do opalania. Kremy do opalania pełnią funkcję parasola, w naszej szerokości geograficznej oparzenie na skórze pojawia się bardzo szybko. Wystarczy tylko 20 minut na słońcu, natomiast przy użyciu kremu z najmniejszym dostępnym filtrem ten czas wydłuża się aż do 120 minut. Skórę należy chronić nie tylko latem, nie tylko na wakacjach czy urlopie lecz przez cały rok. Nasze ciała przez cały rok są narażone na szkodliwe promieniowanie słoneczne. Do codziennej pielęgnacji należy stosować kremy na dzień posiadające filtr ochronny. Zwróć uwagę przy kupnie kolejnego produktu.

Kremy do opalania zapewniają ochronę przed poparzeniem słonecznym oraz zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się naszej skóry. Posiadają filtr oraz właściwości nawilżające. Skutecznie chronią naszą skórę, a dodatkowo pozostawiają ją jedwabiście gładką oraz pięknie pachnącą. Filtry zawarte w kremach do opalania redukują ryzyko uczuleń słonecznych. Posiadają właściwości wodoodporne, dzięki którym bez obaw możesz cieszyć się pobytem na plaży czy basenie, zażywać kąpieli wodnych. W tym czasie Twoja skóra będzie w pełni bezpieczna. Zawsze przy zakupie kremu do opalania przeczytaj informacje znajdujące się na etykiecie i zastosuj się do poleceń producenta w celu właściwego stosowania produktu. Pamiętaj jednak, że zbyt długie przebywanie na słońcu nawet z użyciem produktów ochronnych nie jest w pełni bezpieczne.
Kremy do opalania nie zapewniają 100% ochrony, a nadmierne przebywanie w pełnym słońcu nie jest bezpieczne dla naszego zdrowia. Chroń swoje ciało, nie eksponuj je w nadmiernej ilości na słońcu. Nie zostawiaj kremów do opalania na słońcu, gdyż mogą stracić swoje właściwości. Chroń ubrania przed bezpośrednim kontaktem z preparatem, gdyż może on pozostawiać tłuste plamy.