home Pozostałe Kontakt z biurem tłumaczeń

Kontakt z biurem tłumaczeń

Biura tłumaczeń to firmy zrzeszające tłumaczy, obcokrajowców mówiących w językach dla nich rodzimych oraz tłumaczy przysięgłych, czyli tłumaczy o odpowiednich uprawnieniach do tłumaczenia tekstów specjalistycznych. Jak skorzystać z ich usług?

Do biura

Najłatwiej jest oczywiście po prostu udać się do biura tłumaczeniowego z tekstem do przetłumaczenia i skorzystać z usługi na miejscu. Zwykle polega to na tym, że tłumacz dokonuje wstępnej wyceny oraz określa termin, w jakim zadanie będzie gotowe. Po tym czasie gotowe tłumaczenie można odebrać w tym samym miejscu. Jest to wygodne, ponieważ biuro tłumaczeń jest w stanie zazwyczaj zaoferować możliwość tłumaczenia we wszystkich językach ze względu na swoją sieć współpracy.

Internet

Dzisiaj wszystko załatwia się przez Internet i nie inaczej jest z tłumaczeniami. Można wejść na stronę biura tłumaczeń i za pomocą specjalnego apletu przesłać swoje pliki. W ten sposób tez można tłumaczenie odebrać pod warunkiem, że nie jest to tłumaczenie przysięgłe, gdyż takie rzeczy odbiera się osobiście.

Wejdź na http://www.euro-tlumaczenia.pl i zapoznaj się z ofertą biura tłumaczeń