home Motoryzacja Kawasaki ER-6N

Kawasaki ER-6N

Kawasaki ER-6N to jedno z najmłodszych dzieci koncernu w serii miejskich motocykli. Jaki jest ER-6N? Przede wszystkim to naked, który posiada w sobie wiele charyzmy sportowego modelu, a jednocześnie jego ukształtowanie, charakter jazdy i ergonomia mają być przyjazne kierowcy podczas jazdy w mieście.

Co wyróżnia Kawasaki ER-6N?

Tym, co rzuca się w oczy, kiedy po raz pierwszy patrzy się na ER-6N jest mocno zarysowana, agresywna stylistyka nadwozia, która ma przypominać wyglądem sportową maszynę. Ostrego zacięcia i charakteru nadają maszynie również dodatkowe elementy, takie jak zamontowana w układzie pionowym przednia lampa czy tylna, korzystająca z technologii LED. Inne niż u innych miejskich modeli są również zegary. W modelu ER-6N postawiono głównie na większą czytelność, są one również bardziej zwarte.

Specyfikacja Kawasaki ER-6N

W modelu ER-6N w porównaniu do jego miejskich poprzedników zastosowano całkowicie nową ramę, a w niej umieszczono silnik, rzędowy, dwucylindrowy, o pojemności 649 ccm i mocy 72 KM. Moment obrotowy tej jednostki napędowej to 66 nM przy 7000 obr./min., została ona jednak zmodyfikowana w taki sposób, żeby płynniej oddawać moc w zakresie średnich i wysokich obrotów.

http://motohangar.pl