home Biznes Z jakiego systemu informatycznego warto skorzystać?

Z jakiego systemu informatycznego warto skorzystać?

Firma, która właśnie weszła na rynek i próbuje pozyskać nowych klientów niewątpliwie nie będzie miała łatwego zadania. Konkurencja jest bowiem bardzo duża – przedsiębiorstwa prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej atrakcyjnych ofert oraz różnego rodzaju pakietów lojalnościowych. Aby zwiększyć efektywność swoich działań warto już na samym początku funkcjonowania zaimplementować w swoim przedsiębiorstwie najnowocześniejsze systemy informatyczne, które pomogą między innymi w zarządzaniu relacjami z klientami oraz przyspieszą realizację poszczególnych działań. Wdrożenie systemu NAVo365 pozwoli nam przechowywać większość danych w wirtualnej chmurze oraz korzystać z powszechnie znanego oprogramowania Office365.

Czym jest system NAVo365?

Jest to oprogramowanie stworzone przez firmę Microsoft, a jedną z firm zajmującą się jego implementacją jest Nav24. Bazuje on w dużej mierze na jednym z systemów ERP, pakietu Office365 oraz infrastrukturze chmurowej Microsoft Azure. Jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne oraz wygodne w użytkowaniu, które w bardzo dużym stopniu ułatwi funkcjonowanie firmom, które od niedawna działają na rynku. Zyskają również ci, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań z dziedziny najnowszych technologii. Dzięki wdrożeniu tego typu oprogramowania właściciele przedsiębiorstw w dalszej perspektywie zaoszczędzą, ponieważ nie będą zmuszeni zatrudniać nowych pracowników do obsługi różnorakich programów.

W jakim miejscu mogę dowiedzieć się więcej o systemach ERP?

Odwiedzając stronę internetową www.nav24.pl będziemy w stanie dowiedzieć się najważniejszych rzeczy o systemie Microsoft Dynamics NAV, najnowszym pakiecie Office365 oraz o innych usługach z których możemy skorzystać. Poprzez formularz kontaktowy mamy również możliwość skontaktowania się z osobami odpowiedzialnymi za kontakt z klientem.