home Technologia Inspiracje na reklamowy power bank

Inspiracje na reklamowy power bank

W dzisiejszych czasach gadżety reklamowe to coś więcej niż długopis, kalendarz, kubek czy parasol. Producenci akcesoriów służących promowaniu firm idą z duchem czasu. Sięgają po drobne sprzęty elektroniczne niezbędne ludziom pośród otaczającej ich technologii. Wobec tego firmy, aby budować wizerunek silnej marki a zatem sprostać oczekiwaniom klientów decydują się na podarunki w postaci m. in. power banku z nazwą i logo swego przedsiębiorstwa.

Co to jest power bank?

Power bank lub po polsku: bank energii, przenośna ładowarka, akumulator czy też bateria zewnętrzna jest stosunkowo nowym produktem na polskim rynku. Coraz więcej ludzi przekonuje się jednak jak praktycznym i wygodnym jest urządzeniem. Ten niewielki sprzęt, przeważnie w formie sześcianu mieści się w torebce a nawet w kieszeni, dzięki czemu zawsze można mieć go przy sobie i naładować baterię w telefonie, tablecie, aparacie oraz odtwarzaczu mp3/mp4. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do prądu i możliwości podpięcia tradycyjnej ładowarki do kontaktu – w szkole i na uczelni, w pracy, środkach transportu publicznego (autobus, tramwaj, pociąg, samolot), a także na wycieczkach plenerowych (grill, plaża, górskie wędrówki, biwak, jazda na nartach, wypad na grzyby lub ryby).

Najbardziej atrakcyjne reklamowe banki energii

Oczywiście można postawić na klasykę, czyli prosty jednokolorowy, sześciokątny power bank z nazwą i logo firmy (zobacz przykładowe rozwiązanie na https://memorabbit.pl/c/powerbanki-reklamowe). Natomiast chcąc wywołać prawdziwy efekt wow, pozytywnie zaskoczyć klientów producenci akcesoriów reklamowych oferują cały szereg nieszablonowych, ciekawych urządzeń. Przenośne ładowarki mogą być wyposażone np. w latarki, głośniki bluetooth, panele słoneczne, a także przybierać formę eleganckiego, skórzanego wizytownika. W każdym przypadku do wyboru jest kilkanaście kolorów i odcieni. Dzięki temu konkretne przedsiębiorstwo może stworzyć indywidualny, niepowtarzany gadżet zarezerwowany wyłącznie dla swoich kontrahentów. Taki power bank będzie doskonałą wizytówką, ponieważ wpisując się w system identyfikacji wizualnej, stworzy spójny obraz firmy.