home Zdrowie i Uroda Depilacja laserowa: prawdziwy hit

Depilacja laserowa: prawdziwy hit

Idealnie gładkie ciało to marzenie niejednej kobiety. Większość pań sięga po klasyczną maszynkę. Z jej pomocą usunięcie włosów jest banalnie proste. Niestety, szybko odrastają. Do tego nierzadko pojawiają się dotkliwe podrażnienia. Podobnie jest wówczas, gdy sięgamy po plastry do depilacji czy specjalne kremy. Na szczęście dzisiaj skorzystać można również z depilacji laserowej. Dlaczego jest to taki dobry wybór?

Depilacja laserowa: trwałość efektów

Mówiąc o depilacji laserowej, nie można zapomnieć, że zapewnia ona trwałe efekty. Uszkodzone mieszki włosowe nie są w stanie „wydać” kolejnych włosów. Decydując się na zabieg, trzeba jednak być świadomym tego, że na ogół nie wystarczy jednorazowa wizyta w salonie kosmetycznym. Laser działa bowiem wyłącznie na włosy w określonym stadium wzrostu. Dlatego w zdecydowanej większości przypadku zabieg należy powtarzać.

Depilacja laserowa: brak wrastających włosów

Po zabiegu depilacji laserowej nie należy obawiać się wrastających włosów. Skóra jest idealnie gładka, a problem ten nie pojawia się. Bez wątpienia zapewnia to ogromny komfort zwłaszcza tym paniom, które dotychczas zmagały się z wrastającymi włoskami i pojawiającym się wówczas nierzadko stanem zapalnym skóry.

Depilacja laserowa: zabieg w pełni bezpieczny

Wykonywana renomowanym sprzętem przed doświadczonego specjalistę depilacja laserowa jest całkowicie bezpieczna. Nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Decydując się na nią, nie należy więc obawiać się jakichkolwiek powikłań. Zabieg może wywoływać dyskomfort u wrażliwszych pań, ale efekt bez wątpienia wart jest tego niewielkiego cierpienia.

Zobacz więcej na: Depilacja Śląsk – Skinline