home Biznes Czym jest nowoczesne oprogramowane Microsoft Dynamics NAV?

Czym jest nowoczesne oprogramowane Microsoft Dynamics NAV?

Microsoft Dynamics NAV stało się bardzo popularne, głównie ze względu na swoją elastyczność, kompleksowość i gwarancję sukcesu. Spowodowało to, że dzisiaj jest jednym z najchętniej wybieranych oprogramowań na świecie. Jego popularność powoduje również, że bez najmniejszego problemu zdobyć można informacje nie tylko o jego funkcjach, ale też o możliwościach dostępu do niego. Microsoft Dynamics NAV jest sprzedawane i jednocześnie wdrażane przez certyfikowanych partnerów. Specjaliści, np. z NAV 24 nie pozostawiają swoich klientów „samych sobie”, ale oferują swoją pomoc, aby maksymalnie wykorzystać możliwości systemu. To z kolei zapewnia poczucie bezpieczeństwa, a w efekcie pełne zadowolenie nowych klientów.

Microsoft Dynamics NAV od strony technicznej

Microsoft Dynamics NAV, proponowany przez firmę https://nav24.pl działa na wielu płaszczyznach, m.in.: obszarze finansów i księgowości, marketingu, sprzedaży i zakupów, zarządzania zasobami, raportowania czy produkcji. System ułatwia prowadzenie biznesu, dając możliwość wyboru – wdrożenia w chmurze (Microsoft Azure) lub na serwerach. Korzystający sam decyduje, jaką opcję wybierze. Sam przecież wie najlepiej, czy najwygodniej korzysta mu się z aplikacji, z tableta czy ze strony www. Ponadto dzięki Microsoft Dynamics oraz Office 365 możliwe jest połączenie kalendarza, skrzynki pocztowej e-mail i plików z raportami z oprogramowaniem zarządzającym.

Co może zyskać Twoja firma?

Microsoft Dynamics NAV stwarza rozwiązania, które jest pożądane przez każdego przedsiębiorcę – oszczędza czas przy jednoczesnym wzroście efektywności osób zatrudnionych. Jest też łatwe, wręcz intuicyjne w obsłudze. Dodatkowo, dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i dalekie jest o funkcjonowania szablonowego. Ponadto jest bardzo łatwe we wdrożeniu i bez problemu można je konfigurować z pozostałymi aplikacjami. Wszystko to sprawia, że systemowi zaufało już tysiące firm, a zainteresowanie wciąż rośnie.